Kanadská kompletní krmiva pro psy a kočky

Krmivo pro psy a kočky K9, NUTRAM, MACs, FELINE a pamlsky CANDIE'S. Firma CANDY Vám nabízí kompletní sortiment suchých granulovaných extrudovaných krmiv z kuřecího masa, z něhož lze sestavit krmnou dávku pro kteroukoliv kategorii podle plemene, velikosti, stáří, prostředí, zátěže, fyziologického cyklu, požadované kondice a osrstění zvířete, podle podmínek chovu i podle požadavků a movitosti klienta. 

Pečlivě dodržovanou strategií CANDY v České republice bylo a je prodávat pouze krmivo pro psy vyšší střední až nejvyšší kvalitativní třídy. Zákazníkem je většinou odbornější (informovaná) chovatelská veřejnost, která rozlišuje mezi lacinějšími supermarketovými krmivy, obsahujícími často neplnohodnotné či náhražkové suroviny, a mezi opravdu kompletními krmivy z tradičních surovin. CANDY zaujala na trhu velmi významnou pozici s krmivy řady K-9 (název se vyslovuje stejně jako canine, angl. psí), v nomenklatuře krmiv je ve vyšší střední třídě, a krmiv NUTRAM v tzv. superpremiové kategorii, tedy světové první ligy. Nově také nabízíme osvědčená německá krmiva MACs, která v kompletní řadě nabízí jak suchá krmiva, tak novinku "polovlhká - soft" krmiva, konzervy, kapsičky i pamlsky pro psy a kočky.

CANDY je jedním z největších dovozců krmiv do České republiky. Prodejní strategie, zejména důraz na kvalitu zboží a kultivaci chovatelské veřejnosti informacemi, se osvědčuje, objem prodeje stále narůstá a zákazník po dobré zkušenosti zůstává věrný. Motto "Prodáváme krmiva pro psy,které máte opravdu rádi" není jen prázdným heslem, jak dosvědčují desetitisíce námi krmených psů.

Vedle úspěšného dovozu a prodeje kanadských krmiv buduje v posledních letech CANDY vlastní výrobu speciálních psích pamlsků CANDIE´S. Doplněk zdravé a chutné výživy psů a zejména jeho export má být zároveň i druhým pilířem pro ekonomiku a růst CANDY.

Společnost CANDY, s.r.o. je také od roku 2006 držtelem certifikátů ISO 9001:2000 a HACCP. Bližší info ZDE

Potřebujete poradit?

Vyhledávání prodejen:

Po kliknutí na mapu můžete zadat oblast, ve které vám najdeme prodejny nabízející krmiva NUTRAM, K-9 a pamlsky CANDIES.

Pokud v některé z prodejen nenajdete Vámi požadované krmivo nebo pamlsky skladem, poptejte jej u obsluhy. Firma CANDY má vždy dostatečné zásoby a nemůže se stát, že by nebyl Vámi hledaný pytel v ČR. Pokud krmivo poptáte bude určitě do několika dnů na prodejně.

Reklama

banner