Krmivo pro kočky FELINE PERFECTION - kanadské kompletní krmivo

FELINE PERFECTION LUXURY FORMULA - kanadské kompletní krmivo pro kočky

NOVINKA - obohaceno o brusinky (více informací o působení brusinek najdete pod tímto odkazem)

150 000 českých koček už léta zná kanadský Feline Perfection. Dopřejte ho i vaší kočce. Zaslouží si tradiční kvalitu z Kanady.

Velmi chutné vysoce stravitelné kompletní suché krmivo vhodné pro kočky všech věkových kategorií, od rostoucích koťat až k dospělým kočkám, včetně koček aktivních, březích či kojících. Speciálně přizpůsobeno potřebám koček, zejména kontrolovaným pH, přídavkem brusinek a sníženým obsahem hořčíku, snižuje riziko onemocnění některými z často se vyskytujících metabolických chorob koček (močové kameny).

Umožňuje dosáhnout optimální kondice a zdravé srsti s vysokou pružností a leskem. Krmivo je velmi chuťově přitažlivé, protože není vyrobeno z masokostních mouček, ale z naturální masové pasty z kuřat. Obsahuje kuřecí maso a droby, drůbeží maso, stabilizovaný drůbeží tuk, obilnou močku a lepek, obilné klíčky, mineráliea vitamíny.

Krmivo poskytuje kompletní a vyváženou výživu dospělých koček v běžné zátěži. Množství krmiva se podává dle hmotnosti, temperamentu, věku a požadované tělesné kondice. Krmivo je kompletní a žádné dodatečné vitamíny nebo minerální přídavky nejsou zapotřebí. Kočka musí mít po celý den přístup k dostatečnému množství čerstvé vody.

Informační stránky: Krmivo pro kočky Feline - www.felineperfection.cz

Deklarované jakostní znaky (výběr):

 bílkoviny 310 g/kg
 tuky 120 g/kg
 vláknina 16 g/kg
 vlhkost max. 10%
 popeloviny 75 g/kg
 vápník 14 g/kg
 fosfor 10 g/kg
 draslík 6 g/kg
 sodík 3 g/kg
 hořčík 1 g/kg
 železo 280 mg/kg
 zinek 100 mg/kg
 měď 13 mg/kg
 mangan 19 mg/kg
 selen 0,1 mg/kg
 vitamín A 12000 mj/kg
 vitamín D3 1250 mj/kg
 vitamín E 100 mj/kg
 vitamín B1 (thiamin) 6 mg/kg
 vitamín B2 (riboflavin) 10 mg/kg
 vitamín B6 (pyridoxin) 5 mg/kg

Dostupná balení:

1kg & 12kg

Složení krmiva:

moučka z kuřecího masa, mletá žlutá kukuřice, kukuřičná moučka, kuřecí tuk (stabilizovaný vitamínem E), mletá pšenice, rybí moučka, mleté ovesné křupky, kuřecí maso a produkty, kuřecí vývar, kyselina ortofosforečná, chlorid sodný, hydrogenfosforečnan vápenatý, kvasnice, brusinky, konopná moučka, chlorid sodný, cholinchlorid, kyselina sorbová, taurin, vitamíny: A, B1, B2, B6, B12, E, niacinamid, pantothenan vápenatý, kyselina listová, biotin, seleničitan sodný, síran železnatý heptahydrát, oxid manganatý, síran zinečnatý heptahydrát, síran mědnatý pentahydrát, jodičnan vápenatý bezvodý, seleničitan sodný.

Reklama

banner