Výrobce krmiv pro psy a kočky NUTRAM PET PRODUCTS

Představujeme výrobce krmiv NUTRAM a K-9

Tvůrcem a výrobcem krmiv pro psy a kočky Nutram a K-9 je kanadská společnost Nutram Pet Products, divize Elmira Pet Products Ltd., 100% vlastněná a řízená Kanaďany. Tato privátní společnost s více než pětadvacetiletou tradicí výroby krmiv pro psy a kočky sídlí v Elmira, Ontario, Kanada. Vyrábí prémiová suchá krmiva pro psy a kočky, které se prodávají ve více než 25 zemích světa. Firma Nutram byla založena roku 1993 a převzata firmou Elmira Pet Products v roce 2009. Máme bohatou historii a jsme známi úspěšnými inovacemi výrobků v oblasti výroby krmiv. My v Nutram Pet Products jsme opravdu kanadští krmivářští experti!

Kvalita je pro nás v Nutramu největší prioritou. Jsme certifikovaní a dodržujeme přísné předpisy a nařízení: HACCP, CFIA, USDA/APHIS, AAFCO, nařízení EU 2069/2009 a 142/2011. Pomocí těchto standardů spolu se složením a nejkvalitnějšími kanadskými surovninami naplňumeme náš cíl: Výživa, které věříte. Kvalita, kterou poznají.

Od výrobce k zákazníkovi - cesta přes půl světa

Nebylo by jistě rozumné vozit krmiva pro psy více než šest tisíc kilometrů z kontinentu na kontinent, kdyby je bylo možné za stejnou cenu a ve stejné kvalitě vyrobit či nakoupit blíže. Zkušenosti posledních let i výhledy do budoucna jednoznačně potvrzují, že kanadské ceny zemědělských produktů, dostatek kvalitních surovin, tradice výroby krmiv a vyspělé technologie vítězí nad evropskými krmivy i přes handicap vyšších dopravních nákladů. Krmiva vyrobená v Nutram Pet Products přicházejí přímou cestou z Kanady do velkokapacitního skladu CANDY v Sezemicích u Pardubic. Dvacetitunový kontejner je naložen na rampě výrobního závodu v Kanadě, odvezen silničním tahačem do přístavu, naloděn a převezen nákladní lodí do některého z velkých evropských přístavů. Náklad absolvující cestou několik celních a veterinárních kontrol dopraví další tahač do skladu CANDY. Doprava trvá 15 - 20 dní, z toho čas plavby přes oceán je 8 dní. Zboží je vyloženo v českém skladu obvykle do 30 dní ode dne výroby, a protože bývá prodáno během jednoho či dvou týdnů, zbývá z jednoroční záruční lhůty dostatečně dlouhá doba pro manipulaci v prodejnách a u spotřebitele. Kanadská krmiva renomovaných značek K-9 a Nutram jsou vyráběna v podmínkách, kdy výrobcem je drůbežářský koncern s neomezeným vlastním zdrojem kuřecího masa, tuku a dalších produktů. Nemusí se uchylovat k žádným náhražkám a domíchávání. Stabilní kvalita krmiv a výchozí ceny kanadského agrárního trhu spolu s mnohaletými výbornými zkušenostmi českých chovatelů a s limitovanými konkurenčními možnostmi českých výrobců vyvolaly stálou oblibu a pokračující rychlý růst objemů spotřeby v České republice.

Firmy spolupracující s CANDY při dovozu do ČR:

Nutram Pet Products, divize Elmira Pet Products, Canada
Lincoln Biotech, Canada
Roscher Investment Inc., Canada
F. H. Bertling GmbH & Co KG, SRN
MSC Mediterranean Shipping Comp. S. A., Geneva
Royal Bank of Canada
Československá obchodní banka, a. s.
Komerční banka, a.s
VYKO, spol. s r. o.

Pevná pozice na trhu a mezinárodní úspěšnost CANDY spočívá v přátelské spolupráci se společnostmi, které se podílejí na praktické organizaci nejen výroby, ale i složité přepravy krmiv. Kvalita služeb, které může poskytnout CANDY svým klientům, je velmi závislá na bezchybném, přesném a včasném plnění úkolů všech firem, zúčastněných na složitém řetězci od výroby k prodeji.

Reklama

banner